Yenidoğan Bebek Patikleri
6 Eylül 2015
ornek

Yenidoğan Bebek Patikleri

Yenidoğan bebeğinizin küçük ayaklarını daha sıcak ve daha rahat tutmak için yenidoğan bebek patiklerini tercih edin. Örgü yenidoğan bebek patik...

Yenidoğan bebeğinizin küçük ayaklarını daha sıcak ve daha rahat tutmak için yenidoğan bebek patiklerini tercih edin. Örgü yenidoğan bebek patik örnekleri ile yeni fikirler edinebilirsiniz.

bebek yeni dogan patikleri beyaz-yeni-dogan-bebek-patik-modeli yeni dogan bebek patik ornekleri yeni dogan bebekler icin patik ornekleri yeni dogan patik ornekleri yeni-dogan-patigi--bebek-orguleri

Sizlerde ister kendi doğacak bebeğinize isterseniz de yakınınızın yenidoğan veya yeni doğacak olan bebeği için hediye patikler yapabilirsiniz. Örgü işi patikler ile minik ayakların daha rahat kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin doğal ve sağlıklı bir şekilde sıcacık kalması için örgü patikler kullanın. Etsy sitesinin BabesCrochets sayfasından almış olduğum 32 adet yenidoğan bebek patik örnekleri arasında çok güzel modelleri bulunuyor. 

Günümüzde de bir çok bayan örgü patikler yapıyor. Yapılışı kolay olduğu için hem boş vakitlerini değerlendirmiş oluyorlar hemde kendi çocuklarına veya yakınlarının bebeklerine hediyeler yapmış oluyorlar. Bazı bayanlar ise bu işin ticaretini yaparak örgü patikler yapıp satarak para kazanıyorlar.

Yenidoğan Bebek Patikleri

Bir Yorum Bırak