Yeni Tığ Oya Örnekleri 2016

Sizler için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel yeni tığ oya örnekleri ve tığ oya modelleri 2016 arşivi resimleri ile karşınızdayız. En güzel tığ oyaları ve daha fazlası …

Sizde evde vakit geçirmek için el işi tasarlayan hanımlardan mısınız? İşte o zaman yeni oya modelleri sizler için iyi seçimler olacaktır. Yeni modelleri deneyebileceğiniz gibi, onlara benzer çok daha farklı, özgün modeller de tasarlayabilirsiniz. Tığ oyası ve tığ oyası şeklinde iki şekilde yapılan oya motif örnekleri ile çeşitli süslemeler yapıp, havlu kenarınızı  ve tülbent kenarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Oya örnekleri, birbirinden farklı motif ve renkle tasarlanmıştır. Bakmış olduğunuz modellerdeki renkler hoşunuza gitmezse, bu noktada sizde, kendinize uygun olan bir renkteki ipi seçebilir ve beğendiğiniz oya motiflerini kullanabilirsiniz. Yapacağınız bu oya örneklerini, tülbentlerde, havlu kenarların da kullanabileceğiniz gibi, yastık kenarında, yatak örtüsü kenarında ve battaniye kenarında ve battaniye kenarında da kullanabilirsiniz. Bu şekilde, bütün elişi uyguladığınız onlar daha görsel ve şık bir kullanıma sahip olacaktır.

İncecik kumaştan olan yazmalar, kenarları için yeni oya örnekleri ister. Daha çok kapalı bayanlarımızın tercih ettiği yazmalar özellikle, evde komşu gezmelerinde kullanılmaktadır. Bu modellerle gerçekten hoş bir görünüme sahip yazmalarınızın desenlerine göre, ip renginizi belirleyebilirsiniz. Bu yazmaları sadece kapalı bayanlarımız kullanmıyor. Aynı zamanda açık bayanlarımız da, flar veya şal olarak, yazmaları kullanmayı tercih ediyorlar. Bunun dışında bir de evlerde aksesuar olarak da el işiyle süslediğiniz yazmalarınızı kullanabilirsiniz.

Yeni Tığ Oya Örnekleri 2016

İşlemesiz yazmalar, serbest piyasada çok pahalı satılan bir şey değildir. Bu sebeple tuhafiyelerden ve yüncülerden kolay ve ucuza bulabilirsiniz. Yazmalarınıza, yastık kenarı ve havlularınıza uygun olan oya modelleri örneklerinden dilediğinizi seçerek, rengini ona göre ayarlayabilirsiniz. Bayanların tercih ettiği el işlerini tasarlayarak, çiçek motifli, yıldız ve fiyonk motifli örneklerle maharetinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu sayede birbirinden güzel tasarımlarla evde oturduğunuz yerden kolayca para kazanabilirsiniz. Hem kendinize harçlık hem de aile bütçenize katkı yapabileceğiniz el işi oyalarınız için, hemen birbirinden farklı modeller beğenin ve yamaya başlayın.

tig-oyasi-ornekleri-2016-ltlt-geri-don-ODk3N Tığ-oyası-yazma-kenarı-modelleri-14-768x1024 tig-isi-yeni-oya-modelleri-2016-MzcxM 2016-Tığ-oyası-örnekleri

İlgili Kelimeler
tıg oyası örnekleri yeni modeller, 2015 iğne oyası yazma kenarı modelleri örnekleri 14
                                                   

One Response

  1. Honey 30 Aralık 2016