Tunus İşi Kolay Patik Yapımı Resimli Anlatım
21 Temmuz 2015
ornek

Tunus İşi Kolay Patik Yapımı Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere daha önce anlatımlarını yapmış olduğumuz ve sağlamlığı ile bilinen tunus işi ile ilgili bir örgü modelini anlatmaya...

Bu yazımızda sizlere daha önce anlatımlarını yapmış olduğumuz ve sağlamlığı ile bilinen tunus işi ile ilgili bir örgü modelini anlatmaya fikir edinmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Tunus işi patik nasıl yapılır ?

tunus-isi-kolay-patik-yapimi-5 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-6 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-8 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-9 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-12 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-16 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-18 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-19 tunus-isi-kolay-patik-yapimi-23

bunu merak ediyor veya öğrenmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyarak galerimizde ki adımları dikkatli uygulamanız gerekmektedir.Tunus işi patik modeli olarak düğmeli bir patik örneği anlatılmış fotoğraflarda oldukça da şık gözüküyor.

Tunus İşi Kolay Patik Yapımı Resimli Anlatım

Örgü işinde yeni iseniz tunus işi örgüye ait çok fazla fikriniz yok ise tunus işi örgü nasıl yapılır ? konumuzu inceleyerek tunus işi örgü tekniğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Tunus işi zincir nasıl çekilir ve tunus işi örgü tekniği konularımız sizlere bu örgü modeline dair fikirler verecektir.

Galerimizde fotoğraflara dikkatlice baktığınızda siyah noktalarla örgünüz de nasıl ilerleyeceğiniz anlatılmaktadır. Patik renk ve modelini geliştirmek size kalmış fakat bu model gerçekten çok hoş duruyor.

Tunus İşi Kolay Patik Yapımı Resimli Anlatım

 

Bir Yorum Bırak