Örgü Atkı Örnekleri

Örgü Atkı Örnekleri

örgü-atkı-bere-modelleri-27Soğuk havaların başlaması ve kış mevsiminin gelmesiyle kıyafet sayımızda çoğalmaya başlamıştır. Kazak, ceket, atkı, bere derken hepsini birbirine uydurmamız gerekmektedir. Bu kış birçok farklı örgü atkı modelleri ile hem şıklığınızda ödün vermeyeceksiniz hem de sıcacık olacaksınız.

Örgü Atkı Örnekleri

Düğmeli Atkı Örnekleri; son yıllarda oldukça moda olan lastik örgü tarzında örülerek düğme ile birleştirilen atkılar oldukça tercih edilmektedir. İstediğiniz renkte örerek klasik ve spor kıyafetleriniz üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tığ ile Örülen Atkı Örnekleri; bu atkılar ince iple örüldüğünden istenilen model verilebilen örneklerdendir. Kontrast renkler ile birleştirilerek iki renk örülmesi şık bir kıyafet üzerinde oldukça dikkat çekici durmaktadır.

Üçgen Şal Atkı Örnekleri; klasik modelde olan uzun atkılar artık eskisi kadar kullanılmamaktadır. Kişiler genellikle modaya uygun üçgen şal şeklinde modelleri de bohem bir hava yaratmak için tercih etmektedir.

El-Örgüsü-Erkek-Boyun-Atkısı-ModelleriBoyunluk Atkı Örnekleri; gençlerin renk renk ve çeşitli örgü modellerinden yapılan bu atkıları kıyafetleriyle kombin yaptıklarını görmekteyiz. Yeri geldiğinde sportif, yeri geldiğinde ise klasik bir kıyafet üzerine giden bu atkılarda günümüzde modada yerini almaktadır.

Geometrik Örgü Atkı Örnekleri; farklı renklerde, asimetrik ve geometrik parçalar halinde örülerek yama yapılmış şeklinde birleştirilen bu atkılar farklı durmaktadır. Farklı birçok rengin bir araya getirilmesiyle dilediğiniz her kıyafet ile de uyum sağlamaktadır.

Hayvan Formunda Örülmüş Atkı Örnekleri; gerçek bir kürkten yapılmış bir atkı tercih ederek, hayvanları katletmek yerine; kendiniz hayvan formu şeklinde tığ ile bir atkı yapabilirsiniz. Görünüş bakımından oldukça güzel ve şirin durmaktadır.

Uzun ve Püsküllü Atkı Örnekleri; klasik bir tarz olan ve çoğu zaman tercih edilen haraşo örgüden yapılan dizlere kadar inen ve ucunda bolca püskülü bulunan atkılardır.