Erkek Kazak Modelleri Örnekleri
19 Kasım 2015
ornek

Erkek Kazak Modelleri Örnekleri

Erkek Kazak Modelleri Örnekleri Erkek Kazakları soğumaya başlayan havalarla beraber farklı ve çok çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Öncesinde çeşit olarak...

Erkek Kazak Modelleri Örnekleri

Erkek Kazakları soğumaya başlayan havalarla beraber farklı ve çok çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Öncesinde çeşit olarak kısıtlı olan kazaklar günümüzde oldukça fazla çeşit, model ve renklerle en klas erkek üst giyimleri olmaya başlamıştır. Her yaştan erkek artık hem spor hem de gömleklerle yaptıkları kombinler ile klasik bir havaya bürünebilmektedir.

erkek kazak örnekleriierkek kazak modelleri erkek kazak örnegi erkek kazak örnekleri Saç-örgüsü-modeli-erkek-bebek-örgü-modeli

Erkek Kazak Modelleri

Birçok marka farklı model ve desenlerde kazak üretmektedir. Bunlar;

Düz Renk Modeller; klasik uzun zamandır üretilen ve günümüzde sadece daha fazla renk çeşidi bulunan kazaklardır. Gömleklerin üzerine giyilerek klasik görünümün tamamlanmasında oldukça tercih edilmektedir.

V Yaka Modeller; bu modeller çok sıkı giyinmeye gelemeyen erkekler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Farklı desen ve renkler olması da rahat olmayı sevenler için bir tercih olmaktadır.

Bisiklet Yaka Modeller; her zaman oldukça tercih edilen kazaklardır. Yarı yarıya farklı renkte olanları, baklava desenlileri, salaş modelleri, kilim desenli seçenekleri bulunmaktadır.

Jakarlı Modeller; oldukça moda olan bir kazak modelidir. Yakadan göğüs kısmına kadar asimetrik ve kilim desenli olarak inmektedir. Göğüsten bel hizasına kadar düz renk ve bitimi de aynı modelde devam etmektedir. Erkekler farklı duran bu modeli farklı renkleri ile tercih etmektedir.

Çizgili Modeller; klasik ve değişimi sevmeyen erkeklerin oldukça tercih ettiği kazaklardır. Farklı çizgilerde renkler ile çeşitlenmektedir. Şık ve her renk üzerine giyilebilmektedir.

Kırçıllı Modeller; klasik renk tercihleri bulunan ve klasik giyinmeyi seven erkeklerin fazlasıyla tercih ettiği desenlerdir. Kırçıllı kazaklar; belirli renklerde olduğu için her kıyafet üzerinde uyum sağlamaktadır.

Boğazlı Balıkçı Modeller; bol kesimli ve el örgüsü gibi salaş modellerdir. Rahat giyinmeyi seven erkekler için ideal modellerdir. Vücudu sıcak tutar ve kalın olarak üretilmektedir

Bir Yorum Bırak