En Çok Beğenilen Lif Örnekleri

Facebook sayfamızda paylaştığımız en çok beğenilen lif örnekleri ile karşınızdayız. Bayanların en çok beğenmiş olduğu lif modelleri sizler için sitemizde yer alıyor.

Balik-Lif-Yapilisi Balik-Lif-Yapilisi-10 Balik-Lif-Yapilisi-9 Balik-Lif-Yapilisi-8 Balik-Lif-Yapilisi-7 Balik-Lif-Yapilisi-6 Ceyizlik-Lif-Yapilisi-5 Ceyizlik-Lif-Yapilisi-4 Ceyizlik-Lifler Mavi-beyaz-kaz-ayağı-örgü-lif-1 2013_lif_ornekleri_-6-19e kurdaleden_yastik_kilifi_yapimi-2 lif ornekleri lif ornekleri  yapimi kedili-orgu-lif-modeli-530x397

El işleri ile uğraşan bayanların yapmış oldukları lifleri sitemize sürekli ekliyoruz. Genellikle yeni ve farklı olan modelleri bulup paylaşıyoruz. Her yerde bulunan ve eski modelleri artık istemediğinizin farkındayız. Sitede ve facebook sayfamızda sürekli lif modelleri paylaşılmaktadır. En çok beğenmiş olduğunuz lifleri sitede lif modelleri kategorisine ekliyoruz. Ayrıca anlatımını istediğiniz model olduğu zaman da bize bildirdiğiniz taktirde sitede anlatımlı yapılışı paylaşılıyor. Bunun için yapılışını bilmediğiniz ve yapamadığınız model olursa yorum kısmından modeli bize bildirmeniz yeterlidir.

Anlatımlı Lifler Mi Arıyorsunuz ?

Anlatımlı lifler isterseniz de en son paylaşmış olduğumuz Tunus işi lif yapılışı, Çeyizlik lif yapılışı, Adım adım lif yapılışı konularına göz atabilirsiniz.

En çok beğenilen yeni lif örnekleri arasında bulunan 20 adet modeli sizler için seçip burada paylaşıyorum. Benim en çok hoşuma giden yuvarlak marul life benzeyen modeller. Ayrıca sakallı ip ile yapılan lifler de güzele benziyor. Umarım sizlerde yeni yeni örnekleri beğenmiş olursunuz. Bizleri takipte kalın ♥

20 Adet En Çok Beğenilen Lif Örnekleri