Çeşitli Lif Örnekleri
28 Ağustos 2015
ornek

Çeşitli Lif Örnekleri

20 Adet çok sevimli çeşitli lif örnekleri ile sizlere yeni lif modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Hiç bir yerde bulamayacağınız örgü...

balik-seklinde-lif-ornekleri-300x160 kasnak-orgu-lif-modelleri-300x160 Balik-Lif-Yapilisi-7 Balik-Lif-Yapilisi-9 Balik-Lif-Yapilisi-10 Ceyizlik-Lif-Yapilisi-1 Sis-ile-lif-ornekleri Sis-ile-lif-yapilisi-9 Mavi-beyaz-kaz-ayağı-örgü-lif-1 kurdaleden_yastik_kilifi_yapimi-2 lif ornekleri  yapimi lif modeli lif Lifler-6620 Adet çok sevimli çeşitli lif örnekleri ile sizlere yeni lif modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Hiç bir yerde bulamayacağınız örgü liflere göz atın!

Örgüye başlayan bayanlar ilk lif veya patik ile başlarlar. Tabi uzun süre lif örenler model arayışına başlarlar. Yeni hobiler olarak ziyaretçilerimize başka bir yerde bulamayacakları lif örnekleri paylaşıyoruz. Yüzlerce lif lif modelleri arşivimizde yer alıyor.

Lif Örerek Para Kazanın

Sizde lif örerek para kazanmak ister misiniz ? Evet yanlış duymadınız lif örerek para kazanmak. Bir çok bayan örgü lifler yapıp satarak evin geçimine katkıda bulunuyor. Fiyatları modeline göre değişiklik gösterse de modellerin fiyatı ortalama 5 TL ile 15 TL arası değişmektedir. Kısa sürede örüldüğünden dolayı lifleri yapıp satabilirsiniz. Eğer lif yapmayı bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız anlatımlı lifler sayfasında yer alan lif modellerini inceleyebilirsiniz.

20 Adet Çeşitli Lif Örnekleri

Etiketler:

Bir Yorum Bırak