Anlatımlı Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

lif modeli lif ornekleri  yapimi lif ornekleri lifHobievimiz lif etkinliklerinde Asiye hanımın anlatımını yapmış olduğu rüzgar gülü lif yapılışı ile anlatımlı lifler paylaşmaya devam ediyoruz. Tığ işi ile renkli lif iplerini kullanarak rüzgar gülü desenli lifler yapabilirsiniz.

Örgü ören her bayan mutlaka lif yapmıştır. Genellikle bayanlar örgüye başlarken ya lif yada patik örerek başlarlar. Yapılışı hem basittir hemde eğlencelidir. Kısa sürede bittiğinden dolayı da bayanlar lif ve patik yapmayı severler. Banyoların olmazsa olmazı olan lifleri kendiniz örgü ile yaparak hem doğal lifler ile duş almış olursunuz hemde liflere para ödememiş olursunuz.

Anlatımlı Lifler İle Lif Örmek Artık Çok Kolay

Sitemizde bulunan anlatımlı lifler ile liflerin nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde yapabilirsiniz. Yapılışları oldukça basit olan en güzel lifleri seçip ekliyoruz. Anlatımını istemiş olduğunuz modeli bize bildirseniz yapılışını burada paylaşırız. Eğer daha fazla örnek incelemek istiyorsanız buradan lif modellerini inceleyebilirsiniz.

Lif Örerek Para Kazanmak

Sizlerde lif örerek para kazanmak istemez misiniz ? Lif yapıp facebook sayfasından satış yapabilirsiniz. Bunun dışında yakın çevrenizdeki insanlara da lifler örüp satabilirsiniz. En düşük lifi fiyatı 7.5 TL . Yapılışı çok kısa sürdüğünden dolayı lif yapıp satarak evinizin geçimine katkıda bulunabilirsiniz.

Rüzgar gülü lif yapılışı da diğer liflerde olduğu gibi tığ işidir. Tığ ve ipinizi alıp hemen lif örmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerin üzerinde lifin anlatımı yer almaktadır. Galerideki resimleri inceleyerek lifin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

Rüzgar Gülü Lif Modelleri