Uyku Bandı Yapımı
23 Şubat 2016
ornek

Uyku Bandı Yapımı

Kendin Yap Örnekleri Kendin yap işleri ile eski eşyalarınızı değerlendirerek yeni birçok şey üretebilirsiniz. Hem boş vakitlerinizi değerlendirir hem de...

Kendin Yap Örnekleri

Kendin yap işleri ile eski eşyalarınızı değerlendirerek yeni birçok şey üretebilirsiniz. Hem boş vakitlerinizi değerlendirir hem de farklı üretimler yapabilirsiniz.

Uyku Bandı YapımıUyku Bandı Yapımı; bayanların çok seveceği mağazalarda gördüğünüz uyku bantlarından farklı bir uyku bandı yapımıdır. İlk olarak 2 adet bir pembe birde beyaz renkte keçe kumaş gerekmektedir. İnce yumuşak keçeden olmasına dikkat etmelisiniz. Ardından a4 kağıdına çıkardığınız kedi suratını keçeli kalem ile iki renk keçe üzerine çizerek kedi kalıbında kesiyorsunuz. Sonrasında kafanızın ölçüsü kadar bebe lastiği keserek beyaz keçe kumaş üzerine kumaş yapıştırıcısı ile yapıştırıyorsunuz. Kuruduktan sonra ön yüz olan pembe keçeyi yapıştırıyorsunuz. Yine aynı şekilde kedi yüzü için siyah keçe kumaştan alarak kirpik ve üçgen şeklinde kedi kulağı kesiyor ve yapıştırıyorsunuz. Biraz daha süslemek için kirpik diplerine sticker taş yapıştırabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir Yorum Bırak