Dostluk Bilekliği Yapılışı Resimli Anlatım

Renkli ipler ile kolaylıkla dostluk bileklikleri yapabilirsiniz. Dostluk bilekliği yapılışı resimli anlatımlı olarak sitemizde yer alıyor.

Kendinize veya arkadaşınıza bileklikler yapabilirsiniz. Dostluk bilekliği adını vermiş olduğumuz bu bilekliklerin yapılışı da oldukça basit. İnce renkli nakış ipleri ile arkadaşlık bileklikleri yapabilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri kullanarak dostluk bileklikleri yapıp arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Nakış ipliklerini kullanarak el ile kolaylıkla dostluk bilekliği yapılışı resimlerini inceleyip bu bileklik modellerine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ipleri birbirine geçirerek bilekliği tamamlamak . Resimlerdeki anlatımları takip ederseniz bileklik yapılışının da ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz. Farklı renk ipleri kullanarak dostluk bilekliği yapmaya hemen sizlerde başlayın !

Evde kolay bileklik yapılışı istiyorsanız tamda size göre bir konu. El ile örme tekniği ile dostluk bilekliği yapabilirsiniz. Bu örnekte 6 farklı renk ip kullanılmış. Siz ip sayısını arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Dostluk Bilekliği Yapılışı

Dostluk Bilekliği Yapılışı 1

Dostluk Bilekliği Yapılışı 2

Dostluk Bilekliği Yapılışı 3

Dostluk Bilekliği Yapılışı 4

Dostluk Bilekliği Yapılışı 5

Dostluk Bilekliği Yapılışı 6

Dostluk Bilekliği Yapılışı 7

Dostluk Bilekliği Yapılışı 8Dostluk Bileklikleri