Motifli eldiven nasıl örülür? 8 Ocak 2015 – Deryanın dünyası
4 Temmuz 2015
ornek

Motifli eldiven nasıl örülür? 8 Ocak 2015 – Deryanın dünyası

[embedded content]8 Ocak (08.01.2015) Perşembe Derya Baykal Deryanın dünyasında yapılan eldiven. Motifli eldiven örmek isteyenler için Derya Baykal’ın Derya’nın Dünyası...


8 Ocak (08.01.2015) Perşembe Derya Baykal Deryanın dünyasında yapılan eldiven. Motifli eldiven örmek isteyenler için Derya Baykal’ın Derya’nın Dünyası programında motifli eldiven örme anlatıldı. Soğuk günlerde ellerimizi soğuklardan korumak için kullanabileceğimiz bu şık örgü modelini siz de evinizde videoda anlatılan teknikleri uygulayarak örebilirsiniz. Türkiye’deki en çok sevilen kadın programlarının başında gelen Derya Baykal’ın Derya’nın Dünyası programı gerçekten bayanların hem güzel vakit geçirmelerini hem de bir şeyler öğrenerek bu öğrendiklerinden gelir elde etmelerine yardımcı oluyor. Bu sebeple diğer programlar ile kıyaslanamayacak kadar üst seviyede başarılı bir program. Programda hem bayanların hem de erkeklerin giyebileceği örgü modelleri her gün yayınlanıyor. Kışın vazgeçilmez giyecekleri atkı, bere, şapka, atkı, çetik, patik, panço, yelek, boyunluk gibi örgü modelleri programda izleyenlere anlatılıyor. Örgüye yeni başlayanların bile izleyerek rahatlıkla yapabileceği bu örgü modellerini bizlere sunduğu için başta Derya Baykal olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına ve programı yayınlayana kanal olan Kanaltürk’e teşekkür ediyoruz.

Motifli eldiven nasıl örülür

Deryanın dünyası 8 ocak, derya baykal 8 ocak, 8 ocak eldiven, 8 ocak eldiven yapımı, deryanın dünyası eldiven, eldiven nasıl örülür, eldiven örme, 8 ocak eldiven derya baykal, motifli eldiven, motifli eldiven nasıl örülür, (65)Deryanın dünyası 8 ocak, derya baykal 8 ocak, 8 ocak eldiven, 8 ocak eldiven yapımı, deryanın dünyası eldiven, eldiven nasıl örülür, eldiven örme, 8 ocak eldiven derya baykal, motifli eldiven, motifli eldiven nasıl örülür, (67) Deryanın dünyası 8 ocak, derya baykal 8 ocak, 8 ocak eldiven, 8 ocak eldiven yapımı, deryanın dünyası eldiven, eldiven nasıl örülür, eldiven örme, 8 ocak eldiven derya baykal, motifli eldiven, motifli eldiven nasıl örülür, (69) Deryanın dünyası 8 ocak, derya baykal 8 ocak, 8 ocak eldiven, 8 ocak eldiven yapımı, deryanın dünyası eldiven, eldiven nasıl örülür, eldiven örme, 8 ocak eldiven derya baykal, motifli eldiven, motifli eldiven nasıl örülür, b (1)

Comments

comments

Bir Yorum Bırak