Yeni İğne Oyası Havlular
9 Ağustos 2015
ornek

Yeni İğne Oyası Havlular

İğne oyası ile yapılmış birbirinden güzel havlular ile karşınızdayız. Hiç bir yerde bulamayacağınız iğne oyası havlu örnekleri ile yeni modeller...

İğne oyası ile yapılmış birbirinden güzel havlular ile karşınızdayız. Hiç bir yerde bulamayacağınız iğne oyası havlu örnekleri ile yeni modeller öğrenebilirsiniz..

Sizlere daha önceki yazılarımızda mutfak havluları ve panç havlu modelleri paylaşmıştık. Bu yazımızda ise birbirinden güzel 15 adet iğne oyası havlu örnekleri paylaştık. İğne oyası ile süslenen havlu kenarları daha şık ve zarif göründüğünden dolayı bayanlar genellikle iğne oyasını tercih ederler.  En güzel havlular da iğne oyası ile yapılan havlu modelleridir.

2015-iğne-oyası-havlu-kenarı-örnekleri-19

VLUU L210  / Samsung L210

VLUU L210 / Samsung L210

halkali-igne-oyasi-havlu-kenari-beyzaca igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri2 igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-7 kirmizi-havlu-kenari-modelleri-igne-oyasi-2015

Üstü panç ile süslenmiş kenarları ise iğne oyası ile süslenen havlular harika görünüyor. Bir çoğunu Melikenin iğne oyaları sayfasından almış olduğum örnekleri ben çok beğendim. İğne oyası yapmak istiyorsanız sizlerde Melikenin iğne oyaları sayfasından birbirinden güzel oyaları takip edebilirsiniz. Ben kendisini hayranlıkla takip ediyorum . Örneklerin anlatımları paylaşılmıyor fakat yakın çekim iğne oyaları paylaştığından dolayı iğne oyası bilen kişiler nasıl yapıldığını az çok kestirebiliyor.

15 adet iğne oyası havlu örnekleri

Etiketler:

Bir Yorum Bırak