Tişörtleri Boya İle Nakış Deseni Yapmak

Bu eli şi çalışmada, Meksika tarzı nakış deseni modelini kumaş boyalar ile giysiye yapımı paylaşılacaktır.

Bir kumaş boya ile elbise boyamak için fırça gerekir fakat burada, kumaş boyalar tüplerin içine konularak veya tüpte kumaş boyalardan alınarak yapılacaktır.

Desen kurşun kalem ile giysiye çizilir. Giysinin arka kısmına kumaş boyanın geçmemesi için karton konarak boyama işlemine başlanır. Sıkılarak boyanan kumaş kabartma halinde bir manzara verir. Yapım aşamaları resimlerde verilen boya nakış tekniği süslemesi, kuruduktan sonra, giysinin tersinden ılık ütü ile bastırmadan ütülenerek sabitlenir.

giysiye-boya-ile-nakis-deseni 2

giysiye-boya-ile-nakis-deseni 3

giysiye-boya-ile-nakis-deseni

loading…

Aramalar

evde kolay el işleri,evde yapılan el işleri,evde yapılabilen el işleri,kolay el işi oyuncak yapımı,el işlemeleri nasıl yapılır,değişik ve kolay el işleri,süsleme el işleri,süsleme işleri,maragli el isleri,diy saksi cicegi yapimi,evde yapılacak işler,elisi suslemeler,el isi kagidindan temel tasarim isler,evde elişi ne yapabilirim,ilginç cam boyama örnekleri,Kolay elişi,kolay el işleri tisort boyama,kendin yap dıy el işi,kartonla yapılan el işlemeleri,kagittan maraqli el isi,kottan yapılan el işleri,yumurta kabı ile yapılabilecekler,yeni elisléri modelleri yapilislari,yapımı kolay el işleri,www elisi com

İlgili Kelimeler
Tisort desen yapma