Pembe çiçek oyası yapılışı

Oya modelleri paylaşmaya pembe çiçek oyası yapılışı ile devam ediyoruz. İğne oyası ile yapılan pembe çiçek oyası ile yazma ve tülbentleri süsleme zamanı!

İğne oyası paylaşımlarına son zamanlarda ağırlık vermiş durumdayız. Bayanlar genellikle iğne oyaları paylaşımları yapmamızı istiyorlar. Anlatımlı oyalar paylaşmamız için de bizi uyarıyorlar :).
Bu yazımızda da yine bir anlatımlı oya ile karşınıza çıkıyoruz. Pembe çiçek oyası yapılışı ile bu sevimli çiçek oyasının nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.  Anlatımlı oya örnekleri paylaşırken genellikle resimli anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Resimleri adım adım inceleyerek oya örnekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Oya örneği için Aynurun Oya Sepeti sayfasına teşekkürler.

igne-oyasi-carkifelek-cicegi igne-oyasi-yilbasi-cicegi-yapimi-8 igne-oyasi-yilbasi-cicegi-yapimi-36 iğne-oyası-çiçek-yapılışı-34 oya ornekleri oya resimli-iğne-oyası-çiçek-yapılışı2014

Pembe Çiçek Oyası Yapılışı

Anlatımlı oyalara merakınız var ise sizlere bir kaç anlatımlı oya modelleri önereceğim. Aşağıda ilginizi çeken örnek olursa incelemenizi öneririz.

Kelebek Oyası Yapılışı
Basit Tülbent Oyası Yapılışı
5 Yapraklı Çiçek Oyası
Tülbent Kenarı Yapılışı
Menekşe Oyası Yapılışı