İğne Oyası 5 Yapraklı Çiçek Oyası
22 Temmuz 2015
ornek

İğne Oyası 5 Yapraklı Çiçek Oyası

İğne oyası ile yapmış olduğunuz oyaları el işlerini süslemek için kullanabilirsiniz. 5 yapraklı çiçek oyası ile yazma , havlu ve...

İğne oyası ile yapmış olduğunuz oyaları el işlerini süslemek için kullanabilirsiniz. 5 yapraklı çiçek oyası ile yazma , havlu ve tülbentleri süsleyebilirsiniz.

Anlatımlı iğne oyaları ile sizlerde iğne oyalarının nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bir çok yeni oya örneğini araştırarak iğne oyaları sayfasında paylaşıyoruz. Genellikle anlatımlı oyalar paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde iğne oyası sayfasını takip ederek yeni oyaların yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

cicek oya ornekleri igne-oyasi-5-yaprakli-cicek-oyasi-8 menekse-yapimi Yeni-igne-oyasi-cicek-modelleri

İğne oyası ile bir çok mucizeler yapılmaktadır. Örneğin iğne oyası tülbent kenarı yapılışı, Anlatımlı yazma oyaları, gibi anlatımlı oyalara göz atarak sizlerde el marifetinizi konuştura bilirsiniz. Anlatımları o kadar basit ki kolaylıkla yapabilirsiniz.

5 Yapraklı çiçek oyası da en güzel modeller arasındadır. İğne işi bilen bir bayan bu modeli rahatlıkla yapar. Kahverengi çiçeğin çevresi siyah ip ile dönülmüş harika bir model. Sizlerde iğnenizi hazır edin ve bu güzel çiçek oyasını yapmaya hemen başlayın.

5 Yapraklı Çiçek Oyası

Bir Yorum Bırak