Çocuk bolerosu nasıl örülür?
25 Haziran 2015
ornek

Çocuk bolerosu nasıl örülür?

Çocuk bolerosu nasıl örülür? Derya Baykal’ın Deryanın Dünyası programında anlatılan çocuk bolerosu modelinin yapımını başarılı bir şekilde uygulayan takipçilerimizden Figen Kut ördüğü...

Çocuk bolerosu nasıl örülür? Derya Baykal’ın Deryanın Dünyası programında anlatılan çocuk bolerosu modelinin yapımını başarılı bir şekilde uygulayan takipçilerimizden Figen Kut ördüğü modeli bize gönderdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Derya Baykal Derya’nın Dünyası’nda 30 Aralık Salı günü çocuk bolerosu örmeyi anlattı. Çocuk için hırka modelleri ve örnekleri arayanlar bu modeli örebilirler. Çocuk bolerosu örmek için bu video sizlere yeterli olacaktır.

Çocuk hırkası nasıl örülür? Bebek için bolero nasıl örülür? Bebek bolerosu modelleri ve örnekleri Derya Baykal’ın Derya’nın Dünyası programında örgü seven hanımlar için anlatılıyor.  Derya Baykal’ın Kanaltürk ekranlarında 30 Aralık 2014 Salı günü yayınlanan programında anlatılan bu modeli kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için yayınlıyoruz. Tekrarını izleyerek takıldığınız yerleri pekiştirebilir, siz de bu şık modeli örebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak