Kukuleta bere nasıl örülür?
3 Temmuz 2015
ornek

Kukuleta bere nasıl örülür?

Kukuleta bere nasıl örülür? Kukuleta bere örmek istiyorsanız bu şirin modelin hem örmesi kolay hem de kullanışlı. Bu modelin siparişini...

Kukuleta bere nasıl örülür? Kukuleta bere örmek istiyorsanız bu şirin modelin hem örmesi kolay hem de kullanışlı. Bu modelin siparişini vermek ya da bilgi almak için salbutik@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.

Kukuleta bere nasıl örülür, kukuleta bere nasıl örülür, bere nasıl örülür, bere modeli

4 Numara şişle örülebilecek bir yün ben bravo yünlü zincir kullandım. 1 yumak yeterli
4 numara şiş
Şişimize 100 ilmek atıyoruz. 3,5 4 cm kadar 1 ters 1 düz lastik örüyoruz.Lastiğimizin bittiğindeki ters sırayı 1 sıra düz örüyoruz.20 cm.düz örgü örüyoruz.şimdi kesme sırası:
1. sıra:2 sini bir ör,sıra sonuna 2 ilmek kalana kadar düz,2 sini bir ör
2. sıra:ters
Bu iki sırayı 4 ilmek kalana dek örüyoruz.Şapkamızı dikelim.Ponpon takalım.İşte bu kadar. Beremiz hazır. Güle güle kullanın.

Üründen sipariş vermek için https://www.facebook.com/pages/Şal-Butik-Shawl-Boutique/221433544551314 sayfasına mesaj atabilirsiniz.

Kukuleta bere nasıl örülür, kukuleta bere nasıl örülür, bere nasıl örülür, bere modeli (1)Kukuleta bere nasıl örülür, kukuleta bere nasıl örülür, bere nasıl örülür, bere modeli (2)

Comments

comments

Bir adet yorum var.

  1. Elif dedi ki:

    Kesme sırasına gelince düz taraftan kesmeye başlıyoruz ters tarafa geçince de kesiyor muyuz? Yoksa sadece düz örgü tarafından mı kesiyoruz.

Bir Yorum Bırak