Bebek Patik Örnekleri
19 Kasım 2015
ornek

Bebek Patik Örnekleri

Bebek Patik Örnekleri Örgü ve tığ işinden yapılan bebek patikleri oldukça sevimli ve minnacık olmaktadır. Küçük olduklarında çok çabuk bitirilmektedir....

Bebek Patik Örnekleri

Örgü ve tığ işinden yapılan bebek patikleri oldukça sevimli ve minnacık olmaktadır. Küçük olduklarında çok çabuk bitirilmektedir. Sizde bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutmak isterseniz dilediğiniz modelde dikebilirsiniz.

Kolay-bebek-patik-modelleriTig-isi-orgu-bebeklere-patik-ve-bere-takimi Tig-isi-bagcikli-bebek-patikleri El-orgusu-bagcikli-bebek-patik-modeli Cicek-Motifli-Bebek-Patikleri yeni dogan bebekler icin patik ornekleri yeni dogan bebek patik ornekleri beyaz-yeni-dogan-bebek-patik-modeli bebek yeni dogan patikleri Papatya-Motifli-Bebek-Patik-Yapilisi Baykus-Bebek-Patik-Yapilisi Bebek-Fare-Patik-Yapilisi el-örgüsü-bebek-patik-modelleri anlatimli-bebek-patik-yapilisi-2015-katalog-en-yeni-modelleri-ve bebek patik ornekleri 3-şişle-bebek-patik-yapılışı

Bebek Patik Örnekleri

Minion Bebek Patiği Örneği; bu model tığ ile yapılmaktadır. İki farklı renkte modelli yapıldığı için ipin renklerini farklı kullanarak ister kız bebeğinize isterseniz de erkek bebeğinize örebilirsiniz. Kız bebek için; pırlanta pembe, sarı, siyah, beyaz ve gri ip, erkek bebek için; mavi, sarı, siyah, beyaz ve gri ip kullanabilirsiniz. Tığ; 3.00 numara yün tığı olmalıdır. Taban için pembe renk ip rengini kullanarak başlıyorsunuz. Sonrasında sarı, boğaz kısmına siyah çizgi yaparak sarı ile bitiriyorsunuz. Göz içinde siyah, gri ve beyaz renk ipleri kullanıyorsunuz.

Ajurlu Bebek Patiği Örneği; bu patik örneği kız bebeklerinde çok tatlı durmaktadır. Delikli şekilde ilerlemektedir. Pastel renklerde alize ip ve 2,5 numara şiş ile örülmektedir. Başlangıç olarak 50 ilmek ile başlanır. Sonrasında taban için 10 sıra haraşo ve 5 sıra ajur örme tekniği yapılır. Eksilterek elde 30 ilmek kalana kadar devam edilir ve haraşo ile bitirilir.

Fiyonklu Bebek Patiği Örneği; bu örnek tığ ile yapılan burun kısmında fiyonk bulunan bir patiktir. İki renk ip kullanılmaktadır. Dilerseniz bebeğinizin cinsiyetine göre renkleri değiştirebilirsiniz. İp olarak; pırlanta mavi, sarı kullanabilirsiniz. Tığ ise; 3.00 numara yün tığı olmalıdır. Taban sarı ip ile üst kısım ise pırlanta mavi yapılmaktadır. Kurdele de aynı şekilde sarı ile bitirilmektedir.

Haraşo Bebek Patiği Örneği; hem kız hem de erkek bebekler için rahatlıkla yapılabilen bir örnektir. Model olarak sürekli haraşo örülerek gidilmektedir. Bu yüzden yapımı da kolaylıkla tamamlanmaktadır.

Bir Yorum Bırak