Yazlık hırka nasıl örülür? Derya’nın Dünyası – 20 Nisan 2015
26 Haziran 2015
ornek

Yazlık hırka nasıl örülür? Derya’nın Dünyası – 20 Nisan 2015

Derya Baykal’ın hazırladığı ve sunuculuğunu yaptığı Derya’nın Dünyası programının 20 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde yazlık hırka yapımı anlatıldı....

Derya Baykal’ın hazırladığı ve sunuculuğunu yaptığı Derya’nın Dünyası programının 20 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde yazlık hırka yapımı anlatıldı. Yazlık hırka nasıl örülür sorusuna cevap verildi. Yaz aylarında da özellikle gece saatlerinde serin havada çok işe yarayan bu yazlık hırka modelleri ile kendinizi soğuktan koruyabilir, yazı hasta geçirmemiş olursunuz. Yazlık hırka örmek isteyenler için Derya’nın Dünyası’nda anlatılan bu güzel modelin yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yazlık hırka örgü modelleri bayanlar tarafından özellikle bu aylarda çokça tercih edilmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında giyilen bu giysiler hem şık görüntü sağlamakta hem de soğuk havadan korumaktadır. Sizler de Deryanın Dünyası’ndaki açıklamaları ve verilen bilgileri kullanarak bu modeli örebilirsiniz.

Hafta içi her gün Kanaltürk televizyonu ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu kadınların en çok sevdiği sunucu olan Derya Baykal’ın yaptığı Deryanın Dünyası programında hem örgü modelleri hem de hayata dair ipuçları yer alıyor. Nasıl örülür dediğiniz tüm modeller programda yer buluyor.

Comments

comments

Bir Yorum Bırak