Bahar hırkası yapımı – Deryanın Dünyası 1 Nisan 2015
4 Temmuz 2015
ornek

Bahar hırkası yapımı – Deryanın Dünyası 1 Nisan 2015

Derya Baykal’ın sunduğu Deryanın Dünyası programının 1 Nisan 2015 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde harika bir bahar hırkası yapımı anlatıldı. Deryanın...

Derya Baykal’ın sunduğu Deryanın Dünyası programının 1 Nisan 2015 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde harika bir bahar hırkası yapımı anlatıldı. Deryanın Dünyası bahar hırkası modeli yapılışını Sibel Kavaklıoğlu canlı yayında anlattı. Videolu anlatım ile siz de bu örneği rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ünlü bir mağazanın modeli olan bu şık bahar hırkası sizi serin havalarda soğuktan koruyacağı gibi oldukça şık görünmenizi de sağlayacak.

Deryanın Dünyası programında anlatılan bahar hırkası nasıl örülür? Anlatımlı video

Programı hafta içi her gün Kanaltürk ekranlarında izleyebilirsiniz. Derya’nın Dünyası hafta içi her gün canlı yayınla Kanaltürk’te! Türk televizyonlarının en hamarat, en yaratıcı, en hünerli ismi Derya Baykal’ın hazırlayıp sunduğu “Derya’nın Dünyası” hafta içi her gün kadınların ufkunu açıyor, izleyenlere yaşamdan bir pencere aralıyor.
“Derya’nın Dünyası” kolay temin edilebilecek, ucuz malzemelerle kıymetli eşyalar yapmanın basit tariflerini vererek; izleyiciye tasarruf bilincini aşılıyor.

Derya Baykal tarafından hazırlanan ve sunulan Deryanın Dünyası programında bahar yeleği yapımı anlatımlı olarak uygulamalı izleyicilere aktarıldı. Bahar yeleği yapımı anlatım videosu sayesinde bu modeli örmek isteyenler rahatlıkla örebilir. Bahar ayları bilindiği gibi bazen sıcak bazen serin geçmektedir bu sebeple ince giyinmekte fakat serinleyince hava insanlar üzerlerine bir şeyler giyme gereği duymaktadır. Işte Derya Baykal’ın sunduğu Derya’nın Dünyası programında anlatılan bahar yeleği modeli tam da bu ihtiyaca yönelik bir model olacaktır. Hem sizi soğuk havadan koruyacak hem de sizi oldukça şık gösterecektir.

Deryanın Dünyası 1 nisan, Deryanın Dünyası bahar hırkası, Deryanın Dünyası bahar hırkası yapımı, bahar hırkası nasıl örülür, derya baykal bahar hırkası, bahar hırkası yapımı derya baykal, (2)

Comments

comments

Bir Yorum Bırak