Çok şık bir bebek battaniyesi örneği

Çok şık bir bebek battaniyesi örneği. Bebek battaniyesi örmek istiyorsanız bu modelden örnek çıkartabilirsiniz. Bu modeli bize gönderen Özlem Belinay Aydin’a çok teşekkür ediyoruz. Örnek ile ilgili sorularınızı kendisine sorabilir, sipariş verebilirsiniz. İrtibat: https://www.facebook.com/profile.php?id=708607776

Gelelim bu battaniyenin örülüşüne. İki örnek arası mutlaka 11 ilmek olacak. Fotoğraflarda yapılan ip ile battaniyenin ipi aynı değil. Battaniye kadife ip ile örülmüştür. Fotoğraflardan örneği çıkartamayanlar Özlem Hanım ile irtibata geçebilir.

bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (1)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (2)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (3)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (4)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (5)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (6)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (7)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (8)bebek battaniyesi, bebek battaniyesi nasıl örülür, çok amaçlı bebek battaniyesi, bebek battaniyesi örgü (9)

Comments

comments