Rimmel London Kate Moss Nude Ruj Koleksiyonu- 42 ve 43

Rimmel London Kate Moss Nude 42-43
Herkese Merhabalar, 
Biliyorsunuz sadece Watsonslarda satılan Rimmel London markası kısa bir süre önce tamamı nude renklerden oluşan bir ruj koleksiyonu çıkardı. Koleksiyonda toplam 5 renk ruj ve 1 de dudak balmı bulunuyor.

Rimmel London Kate Moss Nude 42-43
Benim tercihim koleksiyonda en beğendiğim 42 ve 43 numaralı renkler oldu. Pudra renkli ambalajlarıyla zaten dikkat çekmeyi büyük ölçüde başarıyorlar.
Koleksiyonun iddiası herkesin kendi dudak tonuna göre uygun nude ruju bulabilmesi. Biliyorsunuz ki beyaz tenlileri bazı rujlar tabiri caizse ölü gibi gösterir. Esmer tenlerde ise bazı nude rujlar dudaklarında çok açık kalır. Bu nedenle dudaklarımıza uygun nude rujları bulmakta zorlanırız.Cilt alt-tonumuza uygun ruju bulmak gerçekten zor. Bu koleksiyonun amacı işte bu noktada devreye giriyor.

Rimmel London Kate Moss Nude 42
Rimmel London Kate Moss Nude 42
42 numaralı ruj pembe alt-tonlu. İçerisinde kahvelik bulunduruyor.Serinin diğer rujları gibi kremsi yapıda.. Işıltılı bir bitişe sahip.
Rimmel London Kate Moss Nude 42
Ruj dudakta swatchda olduğu gibi koyu durmuyor. İtiraf etmeliyim ki bu ruj beni biraz soluk gösterdi.
Rimmel London Kate Moss Nude 43

Rimmel London Kate Moss Nude 43
43 numaralı ruj ise içerisinde daha çok kahvelik barındıran bir renk. Yine kremsi ve ışıltılı bir yapıda.
Rimmel London Kate Moss Nude 43
43 numara benim tenime daha çok uydu. Bu nedenle kendisini çok sevdim.
Rimmel London Kate Moss Nude 43
Koleksiyonun gözde ruju 43 numara Mac Kinda Sexy’ye ne kadar benziyor derseniz, renk-ton olarak evet yakınlar. Yapı olarak ise alakaları yok. Kinda Sexy mat bir ruj iken Kate Moss 43 ışıltılı bir bitişte.
Rimmel London Kate Moss Nude Ruj

Rimmel London Kate Moss Nude Ruj
Koku olarak belirgin bir kokuları var. Hatta ”şekerli sakız” gibi kokuyorlar. Ancak bu durum beni rahatsız etmedi. Kalıcılık olarak nasıl derseniz ışıltılı yapıda bir ruja göre ortalama düzeyde. Biliyorsunuz mat rujlar daha kalıcı oluyorlar.
Sonuç olarak, ben koleksiyonun vadettiği gibi kendi ten ve dudak rengime göre olan nude ruju buldum, 43 numara ! 
Fiyat-performans devreye girdiğinde bu koleksiyona başarısız demek haksızlık olur.Ürünün fiyatı :14.99 TL. Watsons Mağazalarında bulabilirsiniz.
Sevgilerle, mutlu hafta sonları ! 🙂