Lancome Hypnose Drama Maskara

Lancome Hypnose Drama Maskara
Herkese Merhaba,
Maskara beklentimiz genellikle kirpik yapımıza, nasıl kirpiklerin hoşumuza gittiğine ( takma kirpik görüntüsü mü yoksa tek tek ayrılmış doğal kirpikler mi ? ) göre değişiyor. Beklentiler farklı olduğu için maskaralarda da birinin favorisi olan bir ürün diğer kişinin nefret etmesine olanak verebiliyor.
Lancome Hypnose Drama Maskara da işte tam böyle bir ürün.
Lancome Hypnose Drama Maskara
Kirpiklerim sarı renkte ve cılızlar. Yani maskarasız kirpiklerim malesef ki belli olmuyor. Bu nedenle benim bir maskaradan beklentim kirpiklerimi kıvırması,uzatması, hacim vermesi, grimsi değil siyah bir renk vermesi. Tek tek ayrılmış, hacimli görünmeyen kirpiklerden ziyade takma kirpik görüntüsü veren yoğun maskaralar daha çok ilgimi çekiyor.
Lancome Hypnose Drama Maskara
Lancome Hypnose Drama Maskarayı ilk kullandığım gün açık söylemek gerekirse hiç sevmedim. Aşırı ıslak bir yapısı olduğu için kirpiklerimi birbirine yapıştırarak yapay bir görüntü sağladı. Ancak 3-4 kullanımdan sonra o ıslaklık hafifleyerek daha kıvamlı bir yapıya ulaştı.
Lancome Hypnose Drama Maskara
Kıvrımlı yapıda, büyük bir fırçaya sahip.Fırça kirpikleri tam kavrayarak hem hacim veriyor, hem kıvrılmış bir görüntüye ulaştırıyor, hem de uzatıyor. Tamamen siyah bir görüntü veriyor, bazı maskaralar gibi grimsi bir görüntü değil. Eğer zaten güzel, dolgun, siyah kirpikleriniz varsa bu maskaradan hoşlanmamanız normal. Çünkü fırça yapısı itibariyle dolgun kirpikleri daha çok birleştirerek, birbirine yapışmış, topak topak bir görüntü oluşturması kaçınılmaz. Eğer benim gibi cılız, belirgin olmayan kirpikleriniz varsa kirpiklerinizi belirginleştirip kaşlarınıza kadar uzatacaktır. Tecrübeyle sabit !
Lancome Hypnose Drama Maskara
Maskarayı 6 aydır kullanıyorum. Henüz yeni kurumaya başladı. Örnek vermem gerekirse; Maybelline One By One maskarayı çok seviyorum. Ancak kendisi 1 ayda kuruyarak sürülemez hale geliyor. Eğer bu yönden bakarsak Lancome Hynose Drama Maskara, uzun ömürlü olmasıyla benim açımdan daha az maliyetli oluyor. Fiyatını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Fiyat:79 TL
Lancome Hypnose Drama Maskara
Ben maskarayı resimde gördüğünüz göz altı kapatıcısı ve göz makyaj temizleyicisi ile birlikte set halinde çok uygun bir fiyata almıştım.Set halinde görürseniz kaçırmayın derim. Zira göz altı kapatıcısı ve göz makyaj temizleyicisi de oldukça başarılı !
Sizler bu maskarayı kullandınız mı? Etkilerini beğendiniz mi? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.