Tığ İşi Yelek Modelleri ve Örnekleri 2015

Tığ işi yelek modelleri, 2015 yılında birbirinden farklı örnekler ile el işi ile uğraşmayı seven hamarat bayanların beğenisine sunuluyor. Soğuk kış aylarında hanımların üzerlerinden hiç eksik etmedikleri örgü yelek modelleri, çeyiz sandıklarının da vazgeçilmez parçalarıdır. Zamanında anneanne ve babaannelerimizin bizler için ördükleri çok güzel motiflerdeki tığ işi yelek modellerini, şimdi sizler de kızlarınız ve gelinleriniz için örmeye başladıysanız, yazımızın devamında yer alan tığ işi yelek örneklerini inceleyerek, farklı motifler keşfedebilirsiniz.

pin-tig-isi-yelek-ornekleri-file-modelli-bebek-yelekleri-bebek-on tig yelek ornekleri tig-isi-erkek-bebek-yelek-modelleri

090321_135546

090321_135546

yeni-cikan-tig-isi-yelek-modelleri-ve-yapilisi-dizaynlari

Tığ işi bayan yelek modelleri ve yapılışı, daha önce tığ işi ile uğraşan bayanlar için oldukça kolay olacaktır. Öncesinde tığ işi örgü hiç denemediyseniz, birkaç deneme sonrasında sizler de kendi tığ işi örgü yeleklerinizi örmeye başlayabilirsiniz.

Hanımları kış günlerinde ısıtan ve sırtlarını sıcak tutan tığ işi örgü yelekler, aynı zamanda eve gelen misafirlere de takdim edilerek, güzel bir misafirperverlik örneği sergilenir. Yine, erkek ve kız çocukları, erkekleri için de çok özel tığ işi yelek örnekleri mevcuttur. Bu yeni örnekler ile tüm ailenizi kendi el emeği örgülerinizle sıcacık tutabilirsiniz.

Her biri çok zarif ve özgün örneklere sahip yeni tığ işi yelek modelleri ve örneklerinin yanı sıra; tığ işi yelek kenarları çeyizlik olarak hazırlanabilir. Bu yelekleri hazırlarken tek renk iplik kullanabileceğiniz gibi, farklı renk iplikler ve şık düğmeler ile ortaya çok daha özel yelek modelleri çıkarabilirsiniz.

 

                                                   

One Response

  1. Dilber 23 Ekim 2017