Örgü Çocuk Hırka Modelleri

Annelerin severek yaptığı işler arasında ilk sırayı çocuklarına örgü örmek alır. Onlar için özene bezene hazırladıkları örgü kıyafetler arasında ise hırka modelleri başı çeker. Çünkü çocuk hırkaları yaz kış kullanılabilen çok rahat kıyafetlerdir. Çocuklar ufacık bir serinlikte hemen üşütüp hasta oldukları için onların sırtlarına hemen geçirebilecekleri bir hırkalarının olması anneleri için çok önemlidir. Örgü ören bir kadın için kolay veya zor model diye bir şey yoktur. Çocuğunun rahat ve şık olabilmesi için elinden gelen her türlü işin en iyisini yapmaya çalışır. Bu yüzden sürekli yeni örgü hırka modelleri araştırıp dururlar. Sayfamızın galerisinde sizler için derlediğimiz hırka modelleri arasından en beğendiğinizi kendi evladınız için kullanabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz renklerde uyarlayarak çocuğunuzun hayatına daha fazla renk dahil edebilirsiniz.

76704-orgu-kiz-bebek-hirkasi-modelleri-bebek-hirkalari-ornekleri Erkek-Çocuk-Hırka-Modelleri-3 images kapşonlu-hırka-modelleri kız-çocuk-hırka-örnegi kız-çocuk-örgü-hırka-modelleri-anlatımlı örgü bebek hırkası2 Örgü-Çocuk-Hırka-Modelleri

Örgü çocuk hırka modelleri arasında son zamanların en popüler olanları tek tığ ile örülen desenli hırkalar. Bu hırkalara kendi çıkardığınız bir örneği veya tuttuğunuz takımın amblemini de işleyebiliyorsunuz. Böylece çocuğunuz son model bir hırkaya annesinin sayesinde kavuşmuş oluyor. Eğer örgü örmeyi çok fazla bilmeyen acemi bir anneyseniz hiç üzülmeyin çünkü artık anlatımlı resim yada videolar sayesinde çok pratik bir şekilde örgü öğrenebiliyorsunuz. İster hırka ister yelek isterseniz de kapşonlu çok şık bir çocuk montu yaparak evladınızı sevindirmenizin tam zamanı. Ona verdiğiniz değeri el emeğinizle bu şekilde anlatabilirsiniz. Hatta minik bir kız çocuğu için yaptığınız hırka örneğini biraz daha büyütüp örerek anne kız takım bile giyinebilirsiniz. Hayal dünyanızı genişleterek harika bir giysi dolabına sahip olmak sizin ellerinizde.

 

İlgili Kelimeler
kiz cocuk model orgu