Örgü Bikini, Mayo ve Pareo Modelleri

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte denize tatile gitmeyi planlayanlar şimdiden hazırlıklara başladı. Alışılan örneklerin dışında karşımıza çıkan pareo modelleri oldukça ilgi göreceğe benziyor. Örgü pareo modelleri, genellikle tığ işi ile yapılmaktadır. Mayo ve bikinilere eşlik etmesi için yapılan örnekler içerisinde çarpıcı desenler yer alıyor. Tığ işi ile yapılan pareo modelleri genellikle dikdörtgen şeklinde yapılarak zincir ve tırabzanlar yardımı ile birleştirilmektedir. İsteğe göre pareoların etrafından farklı renkte ipler ile detaylar işlenebilir.

Örgü-Bikini-ve-Örgü-Pareo-Modeli Örgü-Bikini-ve-Örgü-Pareo-Modeli-1 Örgü-Bikini-ve-Örgü-Pareo-Modeli-2

En Yeni Örgü Pareolar

Elbise veya etek modeli olarak yapılan pareo modelleri, sezona dama vuracak giyim parçalarından olmaktadır. Plajlarda veya havuz başında kullanmak için hazırlayabileceğiniz pareo modelleri, tunik veya pantolon biçiminde de tercih edilebilmektedir. Mayo veya bikinilerin rengine göre hazırlanan pareo örnekleri, farklı modeller ile göz kamaştıracak. Örgü pareo örnekleri genellikle delikli olarak tasarlanmaktadır.

Tığ işi, şiş ile veya dantel olarak hazırlanan pareoların altına bu sezon giyim ürünlerinde ortaya çıkan en yeni püskül detayları kullanılabilmektedir. Bu sayede sade olarak yapılan örgüler, biraz hareketlilik kazanarak çok daha şık bir parça haline gelecektir. Her ne kadar plaj veya havuz kenarlarında kullanılacak olan pareolar, mayo veya bikini rengine uygun olarak hazırlansa da, bu durumu farklı tasarımlar olarak kullananlar da var. Örneğin yazın canlı renklerini tercih edenler, bu sezon yine moda renklerden olan sax mavisi, sarı, fuşya, portakal rengi ve mor gibi renkleri örgülerde kullanmaktadır. Bunun dışında sadeliğin ve şıklığın öncüsü olan beyaz ve siyah da yine en çok kullanılan örgü pareo renkleri arasında yer alıyor.

Örgü Bikini, Mayo ve Pareo Modelleri

Dantel pareo modelleri, daha hafif ve ince ipler kullanılarak yapıldığı için yazın çok fazla tercih ediliyor. Dantel pareolar yapılırken, düz modellerin yanı sıra içinde çiçek ve yaprak motifleri olan modeller daha çok kullanılmaktadır. Bikini ve mayolar üzerinde çok kaba durmayan pareolar, yine istenilen renkte tercih edilebilir. İsteğe göre hazırlanan giyim ürünleri, düğme, püskül ve kurdele gibi detaylar ile süslenerek daha hareketli hale getirilebilir. Örümcek ağı şeklinde yapılan fileli modeller, plaj modasına daha çok uyum sağlarken, düz örgüler de mini şekilde hazırlanıp rahatça kullanılabiliyor.

İlgili Kelimeler
bikini pareo örgü modelleri, ornek Dantel bikini, pareo örgü modelleri sisle örgü modelleri