Örgü Atkı Modelleri Şık ve Güzeller 2015-2016 Kış Sezonu

Sonbahar ve kış her zaman soğuğu mu hatırlatır, her zaman kasvetli ve gri midir? Yaz boyunca kışa hazırlık yaparak hazırlayacağınız rengârenk atkı modelleri ile hem soğuk ve kasvetli günlerinizi renklendirebilir hem de bu birbirinden güzel modellerle her daim şıklığı yakalayabilirsiniz.

El-Örgüsü-Erkek-Boyun-Atkısı-Modelleri orgu atki ornekleri orgu-atki-modelleri orgu-atki-modelleri-ve-yapilislari örgü-atkı-bere-modelleri-27

Konu moda olunca, bu durum aksesuarlarda da kendini hissettirmektedir ve kışın en önemli aksesuarlarından biri atkılardır. Modanın rengi sadece gri değildir. 2015-2016 sonbahar ve kış sezonunda karşımıza çıkacak en moda renkler kahverengi tonlarının yanında yeşil, kırmızı, turuncu ve mavi başta olmak üzere canlı ve ışıltılı renkler olacaktır. Atkıların yanı sıra bayanların diğer vazgeçilmez aksesuarları olan şallar, fularlar ve şapkalarda da renkli seçimler ağırlığını hissettirmektedir. Ponpon detaylı, tek renkli, çok renkli-çift örgülü ya da tığ ile incecik örülmüş birçok atkı çeşidi ile kıyafeti tamamlayarak bambaşka bir etki yaratmak mümkün! Kışın da rahatlıktan yanaysanız ve salaş tarzdan vazgeçemiyorsanız kahverengi veya krem tonlarında geniş saç örgülü düz bir atkı sizin için en doğru seçim olacaktır. Atkı modelleri; kişinin zevkine ve isteğine bağlı olarak farklı şekillerde örülebilmektedir. Rengârenk atkıları tığ işi ya da şiş kullanarak örebileceğiniz gibi daha iri delikli modeller için kalın ip ve sadece ellerinizi kullanabilirsiniz. Bayanlar için örgü söz konusu olduğunda vazgeçilmez modellerden biri olan Haroşa ve Nohut örme tekniğini atkılarınız için de kullanabilir, kenar kısımları sim ile süsleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Atkılar soğuk kış akşamlarının vazgeçilmezidir ve bu sonbahar sezonun vazgeçilmezi de kiremit tonlarındaki atkılar olacaktır. Örmeyi biliyor ve örgüden zevk alıyorsanız şimdiden kış için onlarca çeşit atkı örebilirsiniz. Kiremit ya da turuncu tonlarındaki örme atkılarınızı uçuk kahve tonlarındaki ceketler ya da ayakkabılarla kombin ederek sonbahar görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Etnik görünümü seven bayanlar için de onlarca atkı seçeneği mevcut. Bağcıklı çizmeler ve kürklü sıcacık botlar ile beyaz-krem tonlarındaki iri örülmüş atkılar 2015 sonbahar sezonunun trendleri arasında. Stiliniz kişiliğiniz, atkılar ise soğuk günlerdeki en vazgeçilmez aksesuarlarınız olsun.