Erkek Bebek Yelek Örnekleri

Erkek Bebek Yelek

Kış mevsiminin yaklaştığı günlerde bebeklerimizi her zaman soğuk havalardan korumak gerekmektedir. Elde örülen ve oldukça kolay erkek bebek yelek örgü ile soğuk havalarda bebeklerinizi sıcacık tutabilirsiniz. Günümüzde birçok kıyafetin içerisine pamuklu haricinde sentetik malzemeler karıştırılması nedeniyle vücudu sarmamakta ve ısıtmamaktadır. Bu yüzden yeni, şirin ve şık tasarımlarla erkek bebeklerinize istediğiniz modelde yelek örebilirsiniz.

degisik-bebek-yelekleri-2 fistik-yesil-beyazli-oklava-orgu-yelek-modeli orgu-bebek-hirka-yelek-modeli-150x150 beyaz-orgu-yelek-modelleri rengarenk-oklava-orgu-yelek-modeli anlatimli-bebek-yelekleri--cocuk-ve-bebek-kazak-ve-hirka-modelleri orgu-erkek-bebek-yelekleri-530x318 bebek-orguleri-arabali-yelek baklava dilimi yelek erkek-bebek-yelek-modeli-150x150

; oldukça kolay örgü modelinden yapılmaktadır. Sadece düz örülerek tek renk olan bu modeller her kıyafetin üzerine gidecektir.

; yine aynı şekilde tek renk yelek modeli gibi düz örgü şeklinde örülmektedir. Tek farklı arka ve ön bölümlerinin birbirinde farklı ve uyumlu renkler tercih edilerek yapılmasıdır.

; bu yelek örneğinde beden kısmını düz örebilir, cep bölümlerini lastikli örgü şeklinde yapabilirsiniz. Dilerseniz arkasına da smokin şeklinde lastik örgü yaparak bel bağı ekleyebilirsiniz.

; genellikle çoğu yelek örneği düğmeli olarak yapılmaktadır. Fakat bebekler çok hareketli olduğu için düğmeleri koparabilmekte ve ağızlarına götürebilmektedirler. Bu yüzden yeleği bitirdiğinizde ince bir fermuar dikebilirsiniz. Açılmaması açısından da oldukça kullanışlıdır.

; bu modeller bebeklerinde dikkatini oldukça çekmektedir. Düz örgü şeklinde yapılan bu örneği birbirine bağlamak için düğme yerine ponpon kullanabilirsiniz.

; canlı ve açık renk üzerine bulut, araba genel olarak erkek bebekleri temsili desenler işleyebilirsiniz. Cıvıl ve şirin duruşlarıyla hoş durmaktadır.

; yelek örerken ayrı ayrı 3 parça şeklinde örerek birleştirirsiniz. Bu modelde sol kısımda farklı bir örgü modeli yaparken, sağ tarafı da farklı örebilirsiniz. Renklerde farklı olabilmektedir. Bu örnekte değişik durmaktadır.

İlgili Kelimeler
erkek bebek yelekleri örgü modelleri açıklamalı, erken bebek yelek leri, şişle erkek bebek yelek örnekleri, tek tığ erkek bebek yelekleri, düz bebek yelekleri anlatımlı, kuşlu havlu kenarı modeli düz model dantel