Karton ve Keçeden Bileklik Yapımı Projesi

 En çok da biz kadınları ilgilendiren bir proje ile tekrar birlikteyiz, kalın renkli bileklikler son yıllarda oldukça beğenilen ve herkesin kolunda görebileceğimiz takı tasarım ile bizlerin beğenisine sunuluyor. Peki bu herkesin kolunda olan bilekliklere bir ayrıcalık getirerek kişiye özel tasarlamaya ne dersiniz. Bu bileklikten sadece bir tane var ve bu sizin kolunuzda ? Bence en önemlisi de bu takı tasarım ürünleri içerisinde, kişiye özel takılar her zaman dikkatleri çeker ve kişiyi özel kılar. İşte böyle bir için, sizi anlatan, sevdiğiniz renkleri, karakterinizi, kişiliğinizi yani sizi tanımak için karşınızdakine kopyalar verecek olan bir yapımına hazır mısınız ?

bileklik-yapımı1 bileklik-yapımı-6 havlu-pecete-rulosundan-bileklik-yapimi kece-bileklik-12-1 kece-bilezik-ornekleri

Malzemelerimiz için kalın , keçe, tel zımba makinesi, kullanılmayan örgü kıyafetlerden örgü parçaları, dikiş ipliği ve dikiş iğnesi ile harika bileklikler hazırlamaya başlayabiliriz.

Aşama aşama resimlendirdiğimiz yapım aşamaları ile çok kısa sürede istediğiniz tarz da, sizi anlatan bileklikler tasarlayabilirsiniz. Hem kendiniz hem de dostlarınız için harika hediyeler olarak da kullanabilirsiniz bileklikleri, ayrıca emek verilmiş bir hediyeden daha pahalı ve daha değerli bir hediye olamaz buna emin olun.

İlgili Kelimeler
örgü yüzük