Balon İle Plaj Terliği Süsleme Projesi

2015 yazına yavaş yavaş yaklaşırken artık herkesin aklında ortalama 1 hafta olarak geçireceği yaz tatili olduğu kesin. Yaz tatili için ise hazırlıklar başladı bile, terliğinden mayoya, çantasından güneş gözlüğüne kadar yaz için düşünülen tüm ihtiyaçlar ihtiyaç listesinde yerini alıyor. Eee tabi bu ihtiyaç listesi de cebinizi baya bir yakacağa benziyor. Bu listeyi nasıl daha uygun bir bütçe sınırına indiririz ama yaz için en renkli ihtiyaçlarımızı da alırız diye düşünürken bakın yaz tatilinin olmazsa olmazı ihtiyacımız olan plaj terliğini ne kadar uygun bir fiyat ile en renkli haline getiriyoruz. Bu yaz plajlar, plaj terliğiniz ile renklenecek ?

balon-ile-plaj-terliği-süsleme-dıy

Rengarenk bir plaj için gerekli olanlar; istediğiniz renkte parmak arası bir plaj ki çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Amacımız sıradan bir plaj terliğini sadece size özel yapmak.

İkinci ihtiyacımız olan malzeme ise rengarenk küçük balonlar ?

İşte hepsi bu kadar … Şimdi sırada terliği hazırlamak var. Parmak arası plaj terliğinin üzerine renkli küçük balonları sırası ile bağlıyoruz. Bu işlem ipe düğüm atmanın ta kendisi olacaktır ?

Hazırlanma aşamalarını da resimlerimizden takip edebilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikanızı alacak olan bu tasarım ile bütün yaz dikkatleri üzerinize çekeceksiniz ve tüm dedikodular sizin plaj terliğiniz etrafında dönecektir. İyi, renkli ve mutlu tatiller….