11 Adet Anlatımlı Oya Örnekleri

Anlatımlı oyaları siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi 11 adet iğne oyası ile yapılan anlatımlı oya örnekleri ile karşınızdayız.

Farklı teknikler kullanılarak yapılan ve iğne oyası işi ile yapılmış olan 11 adet anlatımlı oya örneğini sizlerle paylaşıyorum. Anlatımları adım adım olarak verilmiştir. Eğer sizler iğne oyası işinden anlıyorsanız bu modelleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Hepsi değişik olan oyalar ile yazma ve tülbentleri süsleyebilirsiniz. Örnekleri ben çok beğendim, umarım sizlerde beğenirsiniz.

Birbirinden-guzel-igne-oyalari kolay-iğne-oyalarıkolay-yazma-modelleri-11-600x400 oy Dantel yapimi yeni-moda-derya-baykal-oya-modelleri-anlatimli-yapilislari-galerisi-resimleri

Başörtüsü ( yazma, yemeni , tülbent ) kenarlarını süslemek için kullanılan bu oyaların hepsi iğne oyası ile yapılmıştır. İğne oyası ile mucizeler yapan bayanlar yine hünerlerini konuşturmuşlar ve en güzel örnekleri ile bizlere yardımcı olmak için anlatımlı modeller paylaşmışlar. Bende hemen sitede yayınlayarak siz değerli ziyaretçilerin de bunlara ulaşmasını sağlıyorum.