2014 Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Sizler için seçmiş olduğum örneklerini bir araya topladım. Bayanlar evin en önemli yerlerinden biri olan yatak odalarını dekore ederken şık görünmesi için özen gösterir. Büyük veya küçük olan yatak odalarını pike takımları, perdeler, makyaj masası ve diğer aksesuarlar ile süsleyerek romantik görünüm kazandırabilirsiniz.

Turkuaz yatak odası dekorasyonu

1) Turkuaz renkler ile boyanmış ahşaplar ve sade bir görünüme sahip olan bu yatak odası fikirlerini genç odalarına uygulayabilirsiniz.

Su yeşili yatak odası dekorasyonu

2) Geniş ve rahat olan su yeşili yatak odası dekorasyonu rahatı seven bayanlara göre. Hem iç açıcı hemde romantik görünümü ile yatak odanızı su yeşili renkler ile dekore edebilirsiniz.

Sade geniş yatak odası dekorasyonu

3) Sade görünüme sahip olan bu yatak odası dekorasyon örneği sadelikten yana olan bayanlar tarafından gönül rahatlığı ile tercih dilebilir. Sade duvar renkleri ve mobilyalar , sade yatak örtüleri tercih ederek resimdeki gibi bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Mor yatak odası dekorasyonu

4) Mor ve loş renkler ile dekore edilen ve mor avize seçilmiş olan bu yatak odası dekorasyonu modelini de tercih edebilirsiniz. Bunda olduğu gibi diğer yatak odası dekorasyonlarında da loş ışıklı avizeleri tercih etmeniz dekorasyonun güzelliği ve romantik görünümü açısından fayda sağlayacaktır.

2014 Genç yatak odası dekorasyonu

5) yılındaki genç yatak odası dekorasyon örnekleri genellikle sadelikten yana. Resimde olduğu gibi sade yatak örtüsü ve 1 2 parça süs eşyası ile genç yatak odasını dekore edebilirsiniz.

2014 En güzel yatak odası dekorasyonu

6) Benim en çok hoşuma giden yatak odası dekorasyonunda sıra…
Genellikle böyle yatak odaları ile otellerde karşılaşırız. Yalnız yatak odasında yapılacak bir kaç değişiklik ile sizde yatak odasını bu şekilde dekore edebilirsiniz.