Caudalie Vinexpert Night Infusion Anti Aging Etkili Gece Kremi

Caudalie Vinexpert Night Infusion Anti Aging Etkili Gece Kremi
Herkese Merhabalar, 
Bugün size, bana dermobakim tarafından gönderilen Caudelia Gece Kreminden bahsedeceğim.
Caudelia bildiğiniz üzere Fransız asıllı bir dermokozmetik markası. Ürünlerinin hiç birinde paraben, fenoksietanol, renklendirici, mineral yağ vs. bulunmuyor. Oldukça doğal içeriğe sahip bir marka.
Caudalie Vinexpert Night Infusion Anti Aging Etkili Gece Kremi
Caudalie Vinexpert Gece Kremi:
 – Cilt dokusunun gece boyunca yenilenmesine yardımcı olmayı
           -İnce çizgileri anında yumuşatmayı
-İçeriğindeki düzenleyici pigmentlerle koyu halkaların görünümünün ve şişliklerin azaltılmasına yardımcı olmayı vadediyor.
İçeriğinde bulunan Resveratrol (asma yaprağından elde edilen doğal koruyucu olan bir içerik) ile cilt yaşlanmasının önüne geçmeye yardımcı oluyor.
 İçeriğini merak edenler için: Üzüm Polifenolleri, Vinolevure, üzüm çekirdeği yağı, shea yağı, seramid 3, zeytin squaleni, sodyum hyaluronate, adaçayı, misket limonu çiçeği…
Ürün Anti-Aging özellikte. Yani yaşlanmayı önleyici, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını yavaşlatıcı bir özelliğe sahip. Biliyorsunuz yaş ilerledikçe cilt esnekliğini, diriliğini, sıkılığı kaybederek sarkmaya başlar. Bunun sonucunda da ciltte bazı yaşlanma belirtileri oluşur. Kırışıklık, çizgiler vs. İşte bu noktada, bunun önüne geçmek için Anti-Aging etkili ürünler kullanmak gerekiyor.Anti-Aging etkili ürünlerin 25-30’lu yaşlardan itibaren kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bu ürünü kullanmak benim açımdan biraz erken olsa da, ürün hakkındaki yorumlarımı paylaşacak kadar deneyimleme tecrübesini yaşadım, 
Bu krem gece kullanım için tasarlanmış. Gece yatarken cildinize uyguluyorsunuz.Gece cilt metabolizması daha hızlı çalıştığı için gece kremlerinin etkisi daha verimli oluyor.Cilde sürdükten sonra saniyeler içinde, nemlendirici cilt tarafından emiliyor. Bu en sevdiğim özelliği. Sürdükten sonra hemen emilmeyen, ciltte yağlı bir tabaka bırakan, hatta saçlarımın da nemden nasibini almasını sağlayan ( hemen emilmediği için saçların yüzünüze yapışması durumu ) nemlendiricilere hiç tahammülüm yok !
Caudalie Vinexpert Night Infusion Anti Aging Etkili Gece Kremi
Nemlendirmesi çok iyi. Akşam kremi uyguladığınızda ertesi gün yüzünüze dokunduğunuzda o nemliliği, yumuşaklığı hissediyorsunuz.
Koyu halkaların ve şişliklerin giderilmesine yardımcı olma vaadini yerine getirdiğini söyleyemeyeceğim. Ancak sabaha dinlenmiş. canlı bir ciltle uyanmamı sağladığı kesin.
Koku olarak bitkisel, belirgin bir kokusu var. Ancak uyguladığınızda burnunuza kokusu buram buram gelmiyor. Kokusu bir süre sonra uçup gidiyor.
Sonuç olarak; iyi, kaliteli bir Anti-aging özellikte krem arıyorsanız Caudalie Vinexpert Night Infusion Anti Aging Etkili Gece Kremi bu konuda çok başarılı. İçeriğinin doğal ürünlerden oluşması, paraben vs. zararlı kimyasallar içermemesi en önemli artı özelliği.
Fiyat olarak biraz yüksek bir miktarda. Sanırım Anti-aging özellikte olduğu için. buraya tıklayarak ürünü inceleyebilir, satın alabilirsiniz.
Fiyat: 140 TL.